עיצוב כרטיסי ביקור

העסק שלכם הוא הבייבי שלכם אתם חייבים לבלוט מעל כולם. לא טובים בעיצוב? לא בטוחים מה נכון עבור העסק שלכם ? אל דאגה להיעזר בשירותי הסטודיו לעיצוב שלנו לעיצוב כרטיסי ביקור עדכניים עבור הבייבי שלכם. כרטיס הביקור שאותו אתם מניחים על השולחן הוא כרטיס הביקור של העסק שלכם. חשוב שיעשה את הרושם הראשוני הנכון. כרטיס עם המון טאצ' אישי אבל עם לוק סופר מקצועי, כרטיס שישאר לאורך זמן המודפס באיכות טובה עטוף בלמינציה.

עיצוב כרטיס ביקור שיעשה את העבודה

הדפסת כרטיסי ביקור היא עניין מורכב. כרטיס ביקור איכותי הוא מסוג הדברים שישאר אצל הלקוח הפוטניצאלי בארנק או בשולחן במשרד, כרטיס שישאר בצד אבל יחרט ללקוח בזכרון. כך שהוא יחשוב על העסק שלכם בכל פעם שיראה את הכרטיס. ישנם סוגים שונים של כרטיסי ביקור וטרנדים שבאים והולכים מה הופך את הכרטיס לכרטיס איכותי שיחרט בזכרון וישלף בשנייה הנכונה – כרטיס עם עיצוב בולט , באיכות הדפסה מעולה ולמינציה שתשמור עליו לאורך זמן. בסטודיו לעיצוב שלנו ילווה אתכם מעצב או מעצבת צמודים, עם חוש עיצוב משודרג ושליטה מלאה בטכנלוגיות הכי מתקדמות. יחדיו תוכלו לעצב את הלוגו הנכון עבור העסק שלכם ולעצב כרטיס ביקור מנצח.המעצבים שלנו מומחים בלחשוב מחוץ לקופסא ויש לנו המון דוגמאות עבורכם:  בצורות, עיצובים, חיתוכים צבעים וגוונים שונים.יש לנו עוד מגוון מוצרים ממותגים שישתלבו עם כרטיס הביקור המנצח שלכם כמו פנקסים, מחברות, מחברות ספירלה, פוסטרים להדפסה, חוברות, פליירים, הדפסה על שמשונית, דגלים ועוד…

מיתוג מנצח העסק שלך זה בפרטים הקטנים

מיתוג הוא חלק חשוב לכל חברה או בית עסק. בפגישות, בכנסים מקצועיים בארץ או בחוץ לארץ חשוב להציג כרטיס ביקור עם הלוגו שלכם ושלל מוצרים ממותגים. בבית דפוס שהרבני הדפסנו כבר הכל על הכל. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום הדפוס. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות.

סגירת תפריט
Call Now Button